Srpen 2010

POSLEDNÍ DEN....PRÁZDNIN,ZAČÍNÁ ŠKOLA

31. srpna 2010 v 19:42 | psala ONA >blazonry |  WRITTING
ˇAhojtéˇPíšu po dost dlouhý době.A proč? No užívala sem si posledních dnů prázdnin.Achjo mě se nechce, už zítra.:(Zase sem ale ráda že mám školu a ne praxi i když bych teď brala praxi jelikož to sou jenom 3 dny.Nemám ráda praxi.A ani moc nezávidim těm kteří dou do prváku..Neví co je čeká:D Horor.:D ne nechci strašit:D ale je to uplně jiný než základka,tak vám teda přeju aby se vám zvlášť prvákům líbilo na nový škole:) A těm co dou poslední rok do školy jako já přejůů aby to zládly i maturitu nebo závěrečky:)
No a ještě nevim jak sem budu chodit asi budu psát jednou max. 2 krát tejdně a jednou o víkendu(možná).Jelikož mám poslední rok tak se budu víc učit abych závěrečky udělala a nemusela opakovat třeťák.
Dál..Dneska sme slavili mamky narozky, docela pohoda neměli sme letos chlebíčky, ale obloženej talíř,různýma sejrama a salámama.A k obídku vepřovej závitek a v tom (slanina,šunka,niva) potřený hořčicí a zalitý šlehačkou a zapečený v troubě.Ktomu hranolky:) Takže dneska den? na jedničku.
ÁÁ dneska mě nebaví ani moc psáát.To bude tou školou:D Tak se omlouvám za krátkej článeček napravím to ♥Takže se mějte fanfárově a já jdu připravovat kabelku a věci do školy:( Takže Pac a pusuu♥Držim vám palečky..

NĚKDY JE LEPŠÍ ODPOČÍVAT,ALE NĚKDY JE LEPŠÍ UŽÍVAT SI ŽIVOTA

24. srpna 2010 v 22:54 | psala ONA >blazonry |  WRITTING
ˇBrý večerˇOpět píšu zase z novým laynem.Myslim že něco veselýho a přitom dětskýho se sem uplně hodí.Teda spíš ke mě se tenhle des hodí.Pořád v sobě pociťuju dítě.Chce se mi pořád mazlit s mamkou:D Zní to hrozně, ale nějak sem si uvědomila jak moc jí mám ráda.Spíš mám strach toho až bude čas kdy odejde.Nechce se mi na to myslet, ale nejde to.Mám prostě strach bez ní nevim co budu dělat.
No nic.Jak sem psala o té kámošce zatim sem se sní nebavim, ale podle mě se spolu zase budem bavit, protože sme si domluvili chatu na mý 18 a stejnak bez ní by to nebylo ono.Její povaha je zvláštní.Je prdlá a lehkomyslná a to se mi líbí.Ne že bych byla lesba to fakt nejsem:D, ale znám málokterou holku s její povahou.
Vrátím se k včerejšku a dnešku.Včerejšek byl obyčejně nudný.Vstala sem kolem půl 1 možná pozdějc.Zapla kompa  a koukala na tv.Což je u mě normální když vstanu.Pak sem se šla najíst a pak sem celej den ležela v posteli a nebo byla na pc.Podle mě takovej odpočinkovej den je docela dobrý zvlášť když se blíží škola.Většina lidí by řekla to rači budu venku než ležet, ale někdy to tělo fakt potřebuje.A na to je ten správný čas.
Dnešek byl docela příjemnej.Strávenej u babičky a dědy.Jak sem psala děda je doma a je mu líp. A taky se narodili další králíčci no píšu to trochu opožděně:D Už i běhaj ale pořád pijou od mámy teď se učí jíst.Abych to vzala celej den od začátku.Vzbudila sem se v půl 12. Pak sem dojela za mamčou a zašly sme si na obídek.Když sme došli přijela ségra s kytkou pro mamku měla narozeniny.Pak sme šli na nákou sladkost a nakonec k babičce.Za králíkama.Takže máme 8 malých 3 sou uplně bílí,3 černý a 2 bíločerný.Sou krásný zvlášť ty bílí:) Druhá samice nedávno porodila taky malinký,ty ale nejdou ještě vidět protože sou uplně prťavý, ale vypadá to že jich bude taky dost, ale budou tmavý.Pak sem si dala kafe,ségra šla za mamkou do práce.Pomohla sem taťkovi s králíkama.Nastal čas ject domu to bylo nákých 7 hodin kdy mamka končí v práci.Jeli sme jí vyzvednout,zajeli do Lidlu pro něco málo k snědku.No a potom sem se jenom koukala na ordinaci.:)
Poslední věc.Zjistila sem že psaní večer je nejlepší.Mám více zážitku a větší chuť psát:) Snad přečtete celej článek:D Sou to takový blbinky.Tak já jdu koukat na tv a ještě než půjdu tak kouknu na vaše blogy.PAC A PUSU ♥

VYTOČENÁ JAK NIKDY...

22. srpna 2010 v 22:47 | psala ONA >blazonry |  WRITTING
ˇčauteˇMusim psát sem tak doslova nasraná že to neni ani možný! A co se stalo? Nasrala
.
mě kámoška, doma se porvala s nevlastním tátou a po mě chtěla abych šla ven jenže mě rodiče nepustili a tak se na mě nasrala.Teďkom zvonila tak sem šla dolu a co chtěla? Peníze jestli nemám na pučení a cigáro.No chápete to?na to sem jí dobrá!A ještě si příde s ňákou jakože kámoškou.Nechápu to...Je to její blbost že odešla nejspíš z baráku a že potřebuje na ňákej bus to mě nemusí zajímat, ale ta drzost..NEHORÁZNOST.Aspoň vim že to neni kámoška jako doopravdická kámoška že mě jenom potřebuje kvůli prachům,nic víc nic míň.
No abych se uklidnila..Dneska sme s mamčou uklízeli skoro celej byteček:D Já svůj pokoj takže žádnej prach,povlečíno prostě super:) Mamča vyleštila koupelnu a záchůdek:D Já pak šla vytřít chodbu v paneláku (služby) za jednu pani který se nechce uklízet.Dává mi 100 za hořejšek a 200 za dolejšek.Dobrý ne?:) Za tak málo práce.Proč by ne.A tak sme měli takovej uklízecí den.Mě to ani moc nevadí, pak sem ráda že tu mám hezky čisto a žádnej prach:)

Takže se omlouvám pokud sem byla nějak sprostá nebo tak něco, ale hodně mě to vytočilo že si jentak přišla říct o prachy.Jako aspoň kdyby tam byla sama nevim proč zrovna já jí mám něco dávat. Přitom ona mě dostala do problémů a tak.
Hold je lepší nikomu nevěřit protože i když si budete myslet že máte kámošku která je fakt vaše kámoška tak se na vás vykašle.Vemte si ze mě příklad..Rači du spát nebo nevim.. :/ PAC A PUSU...

NĚCO NOVÉHO?!

21. srpna 2010 v 16:44 | psala ONA >blazonry |  WRITTING
ˇaHOJKysˇJak se máte? já dobře teda asi skvěle..Proč? jednodušše děda je doma a tak už
.
nemusíme jezdit do tý hnusný nemocnice.Druhá věcička dneska ve 12 sme jeli na rafty..Jentak po krumlově.Úžasný prostě..Jezy a tak to je moje:D a přijeli sme až v půl 4 :)
Taky se musim omluvit že sem tu dlouho nebyla, ale nebyl časík fakt nebyl:( No musela sem změnit des, dilema jak něco:D nemám nápady vůbec co se desu týče a tak sem sem dala tenhle.Jentak na nějaký čas než zase najdu krásnej,dokonalej podle mých představ des.:D
A teď vám skusim říct co sem dělala celej tejden co sem nepsala:D
Takže v pondělí to sme jela s mamkou,strejdou a bábi do nemocnice za dědou.:)
V pondělí tooo sem byla se ségrou a jejím přítelem nakrýt jednoho pejska fenečku a nepodařilo se.
V úterý sme tam jeli znovaa jestli se nechá, nechala se, ale zase ten pes nějak nechtěl:DTakže taky nic.
Ve středu sem byla s kámoškou Lenkou ona měla jít do práce, ale nešla jelikož se jí nechtělo:D Tak sme si daly cigárka a kafee a kecali a koukaly na filmek TŘINÁCTKA určo skoukněte..:)
Ve čvrtek to nevim:D nevim co sem dělala asi jenom spala nebo něco takovýho:D
A večer sem jela k ségře spát protože sme v 7 ráno jeli do Brna zase na to krytí za jiným psíkem a to se podařilo takže fenečka bude mít malinký štěňátka jaká rasa? Jack Rusel..Drahej pes ale krásnej,přátelskej a i mazlící..:)
A dneska sme byli na těch raftech krásný počasíčko přes 30 na slunci paráádička.
Snad se líbí des:D
ČESKOSLOVENKO MÁ TALENT (úvodní píseň)


STRAŠNĚ MOC TO UTÍKÁ..NEZAPOMĚLA SEM I NA NOVINKY...

15. srpna 2010 v 13:49 | psala ONA >blazonry |  WRITTING
ˇAhojtééˇ Jenom bych chtěla podotknout že mám nový design:D a proč zrovna coffe? protože sem na něm uplně závislá piju kafe pořáád tak proto...
girl
Po dlouhé době opět tu. A proč sem tu tak dlouho nebyla?Jelikož sem neměla čas tak sem se sem nedostavila a taky sem neměla o čem psát, ale teď už mám zase správičky. Tak sem snima.
Takže co se týká od toho čtvrtka do pátka tak to ani nevim co sem dělala..Nejspíš sem byla s kámoškou venku a nebo spala.:D což je u mě normální věc.
Včera sem byla u mamky v práci se ségrou obě dvě totiž měly svátek a tak sme drobet oslavovaly. Pak sem se ségrou jela k ní domu a tam sme vyvenčili i s jejím přítelem pejsky a jeli do KFC už sem z toho asi přežraná jak to pořád jim:D No ale pochutnala sem si.A cože sem vlastně měla?:D No bylo toho trochu víc... Ehm 1x hranolky, Texas menu, 2x strips a BBQ omáčku která je i docela dobrá..Takže sem se totál přejedla.No a když sme přijeli což bylo kolem 9 hodiny večer.Řekla mi mamka že náš a Čiko poprvý lítal v bytě a co ještě lepšího že umí už ve 2 měsících sedat na ruku a kamarádit se snáma:) Protože co mi tak říkal jeden chlápek co andulky má tak že mu sedli až po 2 měsících na ruku a nám už po tejdnu.Je prostě šikula.A pak sme s rodičema přemejšleli nad mýmy narozeninamy (18) bude to prostě uplně bombová pařba jeden den s rodičema a druhej den s kámoškama a kámošema.Spíš večery dva zasebou:D no těšim se:) A dneska netušim co budu dělat.Nejspíš nic:D pudu se akorát najíst zajdu na blogu a lehnout:D. Jo a ještě sem zapoměla že sem V pátek byla u dědy v nemocnici na jipce, chudák no..Asi sem vám říkala že mu operovali plíce teda vzali mu třičtvrtě plíce.:( Ale je na tom dobře:)
A večer v pátek myslím.Nebo ve čtvrtek? nevím:DMěli padat hvězdy takže sme se s kámoškou vydali na louku:D najednou začalo pršet a bouřka a tak sme přišli o ty hvězdy co padaly:((
 PAC A PUSU ♥

DOCELA HEZKY STRÁVENÉ 3 DNY...

11. srpna 2010 v 12:34 | psala ONA >blazonry |  WRITTING
ˇAhojteˇTak po dlouhé době zase píšu.Takže už mám Čika nafocenýho je to uplnej model:D
girl
Takže sme co nejdřív dám fotky:) Abyste ho viděli.Jenže musíte počkat jelikož nemám ještě usb:)Ale dneska by mi ho měla přinést ak pokuď jo tak sem pod tenhle článek ještě hodim fotky:) Jak věcí tak i Čika:)No a co sem dělala od neděle já?Tak v pondělí normálka den venku s kámoškou a byly sme v restauraci kousek od mýho baráku daly sme si pár střiků a taky véču:)
Včera sme jely do Budějc dostala sem výplatu tak sem to šla jako vždy utratit za věci.Koupila sem si triko,tílka,ponožky,mikinu a nákou bižu konkrétně prstýnek a naušnice:)Zase sem chtěla víc věcí než sem měla peněz:D no nevadí.Přijely sme docela pozdě jelikož sme nestíhaly.Myslim že až okolo 10 hodiny večer a to sme tam jeli ve 4 :D ono se to nezdá když nakupujete ale strašně to letí..
No a zbytek tejdne nevim co budu dělat, nejspíš budu venku á nebo se starat o Čika a budu doma..Normálka, pohoda musim si užít zbytek prázdnin..
Už se to blíží..Konec a začátek školy:( těšíte se?:D já vim blbá otázka ale tak někdo se třeba těší já 100% ne protože du do třeťáku a budu dělat závěrečky, takže nejtěší rok co mě čekáá..Závidim těm který sou ještě na základce popřípadě v prváku.I když já ten prvák snadnej neměla, protože to byli nový lidi, prostředí, učitele no, ale zvykla sem si..No nic pryč s kecama o škole ta je ještě docela daleko:D Říkám si..
No pro dnešek nejspíš všechno já du ze sebe sléct pižamo a nejspíš pudu koukat na tv jako vždy a nebo ne:D pudu krmit našeho miláčka Čika:D..

Tak tady máte našeho Čikouška:)) Snad se líbí

KONEČNĚ SEM SE DOČKALA?...

8. srpna 2010 v 20:52 | psala ONA >blazonry |  WRITTING
ˇČautéˇJak sem vám včera psala, že chci nějaký zvířátko tak nakonec jedno mám:) a co vlastně?
studing
to si nechám nakonec..Takže začnu od dnešního raního dne.
Mamka uvařila rizoto,byla to docela mňamka, ale ona ho moc neumí:DAle lepší než jíst rohlík ze sýrem třeba:DNo a ještě včera sme se koukali na inzeráty na zvířátkách.Psala sem vám že mamka chtěl ANDULKU a já sem si řekla že to vlastně neni až tak špatný:) Lepší než nemít žádné zvíře.Zase si říkám že než nemít žádné zvíře to si jí rači koupim a tak sme zavolali na jeden inzerát.Pán z Českýho Krumlova měl plnooo andulek a dával je i na výstaviště jakože prodával a tak sme měli štěstí že letos nejel.A tak tam bylo spoustu různých barev:)
A tak sme po jídle vyrazili do zverimexu a koupili pamLsky normál proso prostě přímo pro ně nějaká směs a pak takové klásky senegenské které mají rády všechny andulky a pak jahodovou tyčinku:)  a pak nakonec hračku zrcátko se zvonečkem.Má to krásný.
A on?je to kluk protože ty uměj víc mluvit a sou tišší než samičky.A jak vypadá?no jelikož je asi 2 měsíční  tak je hodně malinká a barva? Takže je to trochu složitější popsat.Takže ty hlavní barvy jsou bílá a světle modrá:) A na bříšku je modrej,na křídlech to má střídaný a hlavičku bílou:)Prostě takovej obláčkovej:)Zdá se že se mu to tady líbí.Jmenuje se Čiko..Ani nevim proč mě napadlo zrovna čiko, ale mě se líbí.Nevím zatim si zvyká takže to bude trvat než mi pude na ruku a naučí se mluvit.Ale kdybyste mě viděli.Strávila sem až do 12 na jedný stránce o andulkách abych náhodou něco nevěděla.A čim víc toho vim tim víc mám strach:D Přeju si aby mi chodil na ruku a tak:) Ale je obrovsky krásnej až bude někdy čas hodim foto:) Teďkom nejspíš spinká:)
Tak uvidíme co bude dělat zítra protože ještě nejedl tak čekám až se rozkouká a bude papat ňaminky co sme mu vybrali.Sem z toho uplně paf:D PAC A PUSU ♥

HÁDKA S RODIČEMA, ALE ZA TO DOCELA PŘÍJEMNEJ DEN

7. srpna 2010 v 13:38 | psala ONA >blazonry |  WRITTING
ˇAhojteˇDneska je uplně totální počasí na spaní :( zrovna když sem chtěla jít ven a tak.No neva.
girl
Rodiče se rozhodli ject na návštěvu ke známejm a tak nejspíš pojedu i já, protože nevim co bych doma dělala celej den..Až se vrátíme tak nejspíš pudu na komp a dívat se na telku a když nebude pršet možná pudu ven, ale to si myslim že nehrozí dneska, ale co sem se tak koukala na tv ve středu by měly bejt zase tropy:) Tak uvidíme.
No a vrátim se ke včerejšku.Byli sme u tý babičky. Všechno bylo OK až pak když mi táta řek že jeden chlapík má malý fretky.Já jednu už měla, bohužel umřela na rakovinu a já chtěla další zvířátko.Jenže táta říkal že ne atd..znáte to určitě..Jako skoro vždy sem nahodila fuc:D myslela sem že to pomůže, ale vono nic. Tak pak mi ségra řekla že jede pro dvě morčata do Budějk jestli chci ject taky a tak sem řekla že jo.Když sme vyrazili sní a jejím přítelem měla sem hned lepší náladu.Zajeli sme pro ty morčata a pak sme skákli taky do KFC. Myslim že sem měla ňákej texas (novinka) hranolky a nápoj..Byla to mňamka, takže sem jako obvykle byla přepitá a přejedená:D No nic. Vraceli sme se domu a já už zase začínala mít takovej ten pocit když něco hrozně chci.Přišla sem domu a na sedačce seděl táta a máma a koukali se na televizi.Jako vždycky.A zase to začalo, začali sme se zase háda že já chci další fretku a táta kdo se o to bude starat. Dokonce mi máma řekla, že kdybych chtěla andulku tak klidně.Jenže já chci mít jako mazlíčka mazlit se stim zvířetem a ne se na něj jenom koukat, ale rodiče to nechápou.Přitom mít doma zvíře je docela radost.Plno srandy a navíc by to tu nebylo ták mm prázdný od tý doby co nám zemřela moje fretka.Ona byla ta která věděla všechno a dokonce mi uměla i slízat slzy.:( Chybí mi..A tak nejspíš nebudu mít zase nic.:( A bez zvířete to neni doma ono..Zvlášť bez ní to neni už ono ♥

TO, CO MĚ ČEKÁ DNES ANEB BLBINKY JEDNÉ SKORO 18 LETÉ HOLKY

6. srpna 2010 v 12:43 | psala ONA >blazonry |  WRITTING
ˇčaute holkyˇ:) Abych začla tak třeba začnu psát tím že sem si obědnala tašku do školy ihjna běžnou cestu třeba na nákupy věcí a třeba na procházky do města.Dole v celým článku máte fotku jak vypadá. A co se mi stalo..Najela sem na ňákej obchod ze slevama kde měli právě tuhle tašku normálně stojí 1450 ňák tak a právě v tomhle obchodu jí měli jenom za 899 což je krásná cena tak sem neváhala a obědnala si jí:)
A dneska jedem k babičce má totiž narozky a tak jdeme oslavovat.Taková malinká oslava s chlebíčkama a kafetem a prostě ze samýma dobrůtkama:DMyslela sem že budeme na zahradě, ale jak vidim tak to počasí nic moc.Před chvílí přestalo pršet a je to tu celý ňáký zatažený:(
No a ještě se vám pochlubim stim, že sem si obědnala šampon pro blond vlasy a zesvětlující krém naprosto dokonalý.Funguje to zesvětlilo mi to vlasy což sem chtěla.Málo kterej šampon z reklam funguje i bych řekla že mě nepomohl žádnej až tenhle z avonu.:)
No a poslední věc je o blogu.Konkrétně včerejšek taková návštěvnost tu nebyla dost dlouho, sem strašně ráda za to, že tu bylo tolik lidí:) Někdo by řek že 18 lidí za jeden den je málo, ale pro tenhle blog je to uplná nádhera a sem moc ráda že se vám tu líbí a že čtete ty mý dlouhatánský články:).
Jenže mám trochu dilema s dalším designem chci něco jednoduchýho takže mám plnou hlavu co stim nebo jak to udělat..Nemůže tu bejt přece třeba měsíc stejnej des.Chci aby šlo vidět že se o ten blog někdo stará a že to neni jenom něco že sem párkrát zajdu a něco napíšu podle mě by to tak být nemělo dokud mám dost času.Pak až budu chodit opět do školy mít čas moc nebudu jelikož mě budou čekat závěrečky:( Pro dnešek vše PA A PUSU ♥
ˇˇnezapomeňte mrknout na tašku :Dˇˇ

VÝPRAVA NA KLEŤ ANEB CO SEM DĚLALA CELÝ DEN

4. srpna 2010 v 22:13 | psala ONA >blazonry.. |  WRITTING
ˇčauteˇOpět píšu, stím že sem změnila design.Jo je to takovej obyčejnej a takovejblazonryo ničem des
ale potřebuju chvilku pauzu s těma obrázkovýma designama.Takže teď tu nějakou dobu bude jeden tenhle des.Mám trochu menší problém nevim jak sjednotit ten obrázek aby tam nešli vidět ty okraje jednotlivých obrázků.Nevíte co stim?:)
Teď něco k dnešnímu dnu. Byla sem na kleti s dědou,tetou a babičkou.Jeli sme v 10 a v půl 11 už sem byla na lanovce:) Přijeli sme domu asi kolem půl 2. Když sem viděla ten kopec nahoru věděla sem že to nevyjdu a tak sem musela ject lanovkou:D no co nejsem takovej sportovec abych to šlapala přece:D Když sme dojeli nahoru podívali sme se na rozhlednu kde sme viděli různé vesnice atd prostě nádhera:) Dá se říct že skoro celý Jižní Čechy:) Pak sme šli na Kleti do restaurace no sice ty ceny byli hooodně vysoko, ale tak když sem tam jednou za x let tak nevadí.
Příklad: Smažák (hermelín) + hranolky = 120 kč
a třeba gulášová polívka 40 kč
Možná že u někoho sou tyhle ceny normální, ale ty porce sou větší v normálních restaurací.Ale dala sem si obojí:) a pochutnala sem si:D pak sme chvíli poseděli a chystali se pomalu dom. Zase lanovkou mimochodem:DTřeba mě to stálo lanovkou tam i zpátky 100 kč což se mi zdá jako dobrá cena nato, že je to docela kus asi tak kilák do kopce..Byl ste někdo na Kleti??Pokud ne tak určo vyražte pokud to nemáte daleko,krásnej výlet:) Pokud chcete juknout na stránky tak TADY .
Pak když sme přijeli přišla kámoška teda já sem jí šla ještě naproti:D aby neřekla:D Dali sme si cigo a kafíčko no teda trochu sme se napili jelikož sem doma neměla mlíko:Dhodila sem tam smetanu ke šlehání, ale ta byla prošlá takže nic:D No a pak sme jenom chodili venku.Já si koupila nový naušnice malinký s fialovým kamínkem (krásnýýý) :D.. Pro dnešek nejspíš vše PAC A PUSU ♥

JEDNOHO DNE...

3. srpna 2010 v 11:42 | psala ONA >blazonry.. |  WRITTING
ˇčauteˇVčera bylo primový počasíčko, bylo krásně a tak sme zajeli s rodičema na zahradu ke strejdovi ten zrovna ´kuchal´ srnku.Mě bylo mdlo:DJeli sme tam proto, že děda měl narozeniny a tak sme byli popřát a zajeli sme i na grilovačku.Já se bála že tam bude ta srnka ale nakonec sem měla sýrové párky obalené slaninkou a nákej ten zeleninovej salát, povídali sme si a tak.I když děda,strejda a dokonce i mamka chlastali vodku po frťáncích vypili 3 litry.Ne že by byli ožralý, ale byli v takové té opilské náladě až teda na mamču sní to neudělalo nic.A tak byla sranda bylo 6 hodin a mi už sme se loučili...Docela to bylo škoda mohli sme tma bejt dýl, ale co neni to naposled.
Konečně nám teče teplá voda.Zajásala sem..Aby ste byli v obraze, bydlíme v paneláku takže čas od času neteče teplá voda a právě to se stalo minulý týden až do včerejška.Celej tejden sem se myla buďto ve studený vodě a nebo ohřátý v hrncích:D Hned se nám včera ulevilo.
No a dneska?Dneska možná asi pudu ven i když to počasí nevim, ale co doma sedět věčně nemůžu a nebo pojedu k bábi:)Každopádně mě teď čeká rajská a plněné papriky..ňamka takže se loučim zatim PA♥.

A chci se ještě zeptat nemáte nějakého kamaráda nebo tak kterej je sám a chce někoho?? Pokud jo tak napište:)